Warsztaty szkoleniowo-wypoczynkowe „Codzienne psie problemy-jak sobie radzić”

Czasami bywa tak, że to co dla nas ludzi jest oczywiste nie zawsze bywa zrozumiałe dla naszych psów. Nasze postrzeganie świata jest bardzo odmienne od tego jak otaczającą rzeczywistość widzą nasze psiaki. Często zadajemy pytania jak poradzić sobie w sytuacjach kiedy nasz pupil :

-ciągnie na smyczy,

-skacze po nas przy powitaniu,

– podgryza ręce lub stopy,

-obgryza nogi od mebli,

-wyłudza jedzenie przy stole,

– szczeka na wszystkie napotkane psy,

– cieszy się do każdej napotkanej osoby,

– a czasami nawet posikuje z radości i jeszcze wielu innych.

Tak to są powszechne problemy z jakimi spotykamy się na co dzień. Jak sobie z nimi radzić? Skorzystaj z naszych warsztatów szkoleniowo-wypoczynkowych „Codzienne psie problemy-jak sobie radzić”, które odbywają się w Bieczu, ośrodek Wczasy pod gruszą w dniach 18-21 maj 2023. Koszt warsztatów dla osoby z psem 1490 złotych dla osoby towarzyszącej lub obserwatora 1390 złotych. W cenę wliczone są zajęcia (dwie godziny do południa i dwie godziny po południu), zakwaterowanie oraz całodzienne wyżywienie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego psa, rzetelną pomoc w rozwiązaniu konkretnego problemu i miłą atmosferę. W warsztatach mogą brać udział osoby nieletnie tylko pod opieką dorosłych. Wszystkie informacje pod numerem telefonu 697 078 752 Krzysztof Idzior. Serdecznie zapraszamy.

Psy muszą posiadać aktualne szczepienia ochronne oraz wpis o odrobaczaniu z terminem nie dłuższym niż 3 miesiące. Suki w cieczce i psy z aktywnym odruchem obronnym nie mogą brać udziału w zajęciach.